DIRECTORI 2016-2017

                                                   

DSC00002

Departament d’Antropologia, Filosofia i Treball Social

Facultat de Lletres de Tarragona

Universitat Rovira i Virgili

Av. Catalunya, 35

43002 Tarragona

 

Tel. 977559748 / Fax. 977299468     [Veure a Google Maps]

 

 

Càrrec

Noms i cognoms

e-mail

telèfons

Directora
Departament

Mabel Gracia Arnaiz

ddasf@urv.cat

977559771

Secretària
Departament

Carmina Puig Cruells

Carmina.puig@urv.cat

977558633

Coordinadora
Grau Treball Social

Ramona Torrens Bonet

responsable.ts@urv.cat

ramona.torrens@urv.cat

977558318

Coordinador  Grau d'Antropologia i Evolució Humana URV-UOC

Jaume Vallverdú Vallverdú

jaime.vallverdu@urv.cat

977559477

Coordinadora Màster Interuniversitari en Antropologia Mèdica i Salut Global

Blanca Deusdad Ayala

Blanca.deusdad@urv.cat

977558358

Coordinadora Máster en Antropología Urbana, Migraciones e Intervención Social

Yolanda Bodoque Puerta

Yolanda.bodoque@urv.cat

977559592

Coordinador
Màster Joventut i Societat

Gaspar Maza Guitiérrez

gaspar.maza@urv.cat

977558863

Doctorat Antropologia i Comunicació, línia d'investigació en:

 

·         Identitats contemporànies, espais urbans  i representació

Joan Josep Pujadas Muñoz

joanjosep.pujadas@urv.cat

977559579

·         Antropologia Mèdica i Salut Global

Oriol Romaní Alfonso

oriol.romani@urv.cat

977559577

Secretaria del Departament (administració)

Núria Martorell

sdantro@urv.cat

977559748

Tècnic de Suport a la Recerca

Pedro F. Marta

pedro.marta@urv.cat

977559770

 

 

 


  Edifici Despatxos / Planta Tercera / Fac. Lletres

 

Ubicació

Nom i cognoms

e-mail

telèfons

intern

 

 

 

 

 

DESPATX 3.5 FLL

ADMINISTRACIÓ

Núria Martorell Vidal

sdantro@urv.cat

977559748

9748

 

 

 

 

 

DESPATX 3.7 FLL

CAP DEPARTAMENT

Mabel Gracia Arnaiz

ddasf@urv.cat

977559771

9771

 

 

 

 

 

DESPATX 3.11 FLL

Joan Prat Carós

joan.prat@urv.cat

977559576

9576

Jaume Vallverdú Vallverdú

jaime.vallverdu@urv.cat

977299477

9477

 

 

 

 

 

DESPATX 3.12 FLL

Maria Ramon Cubells Bartolomé

mariaramon.cubells@urv.cat

977559590

9590

Julián Zubimendi Martínez

julian.zubimendi@urv.cat

977559593

9593

 

 

 

 

 

DESPATX 3.13 FLL

Joan Josep Pujadas Muñoz

joanjosep.pujadas@urv.cat

977559579

9579

Gaspar Maza Gutiérrez

gaspar.maza@urv.cat

977558863

8863

 

 

 

 

 

DESPATX 3.14 FLL

Jordi Roca Girona

jordi.roca@urv.cat

977558183

8183

Agustí Andreu Tomàs

agusti.andreu@urv.cat

977299452

9452

 

 

 

 

 

DESPATX 3.15 FLL

Jordi Moreras Palenzuela

jordi.moreras@urv.cat

977299594

9594

 

 

 

 

 

DESPATX 3.16 FLL

Oriol Romaní Alfonso

oriol.romani@urv.cat

977559577

9577

Josep M. Comelles Esteban

josepmaria.comelles@urv.cat

977558148

8148

Serena Brigidi

serena.brigidi1@urv.cat

977558148

8148

 

GRUP DE RECERCA

3.17 FLL

Pedro F. Marta Prieto

pedro.marta@urv.cat 

977559770

9770

Becaris

 

977299442

9442

 

cognoms

nom

e-mail

Cover

Ilaria

ilaria.cover@urv.cat

Egbe Egbe

Manfred

manfred.egbe@urv.cat

Javega Bernad

Maria Neus

neus.javega@urv.cat

Offenhenden

María

maria.offenhenden@urv.cat

Ricco

Isabella

isabella.ricco@urv.cat

Ventura Garcia

Laia

laia.ventura@urv.cat

 

 

Ubicació

Nom i cognoms

e-mail

telèfons

intern

 

 

 

 

 

DESPATX 3.18 FLL

Montserrat Soronellas Masdeu

mariamontserrat.soronellas@urv.cat

977558731

8731

 

Yolanda Bodoque  Puerta

yolanda.bodoque@urv.cat

977559592

9592

 

 

 

 

 

DESPATX 3.19 FLL

Angel Martínez Hernáez

angel.martinez@urv.net

977558139

8139

 

Joan Muela Ribera

juan.muela@urv.cat

977558139

8139

 

Susan DiGiacomo

susanm.digiacomo@urv.cat

977299478

9748

 

 

 

 

 

DESPATX 3.20 FLL

Mabel Gracia Arnáiz

mabel.gracia@urv.cat

977559578

9578

 

Dolors Comas d’Argemir

dolors.comasdargemir@urv.cat

977299453

9453

 

 

 

 

 

AULA

SEMINARI 3.6 FLL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SALA DE

REUNIONS 3.10 FLL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CONSULTORIA 3.8 FLL

 

 

 

 

 

 

 Edifici Aulari / Planta Cinquena / Fac. Lletres

 

5.21 Espai de Recerca

Arxiu d’Etnografia de Catalunya

977299465

 


 

 

Edifici Despatxos / Planta Segona / Fac. Ciències Jurídiques

 

Ubicació

Nom i cognoms

e-mail

telèfons

intern

 

 

 

 

 

DESPATX 18 FCJ

Laura Aguadé López

laura.aguade@urv.cat

977558318

8318

 

Àngels Armengol Armengol

mangels.armengol@urv.cat

977558318

8318

 

Ramona Torrens Bonet

ramona.torrens@urv.cat

977558318

8318

 

Jordi Navarro Lliberato

jordi.navarro@urv.cat

977558318

8318

 

 

 

 

 

 DESPATX 20 FCJ

Josepa Perelló Bargalló

josefa.perello@urv.cat

977558633

8633

 

Carmina Puig Cruells

carmina.puig@urv.cat

977558633

8633

 

Eva Zafra Aparici

eva.zafra@urv.cat

977558633

8633

 

 Edifici Despatxos / Planta Tercera / Fac. Ciències Jurídiques

 

Ubicació

Nom i cognoms

e-mail

telèfons

intern

 

 

 

 

 

DESPATX 58 FCJ

Blanca Deusdad Ayala

blanca.deusdad@urv.cat

977558358

8358

 

Olga Salvat Salvat

olga.salvat@urv.cat

977558036

8036

 

Elisa Abellán Cano

elisa.abellan@urv.cat

977558036

8036

 

Claudia Maria Anleu Hernández

claudiamaria.anleu@urv.cat 

977558036

8036

 

 

 

 

 

DESPATX 60 FCJ

Cristina García Moreno

cristina.garcia@urv.cat

977558360

8360

 

M. Victòria Forns Fernández

mariavictoria.forns@urv.cat

977558360

8360

 

Neus Cárdenas Morell

neus.cardenas@urv.cat

977558360

8360

 

 

 

logo 1

© dafits - Departament d'Antropologia, Filosofia i Treball Social

Edifici 3, planta 3  - Campus Catalunya -

Av. Catalunya, 35. E-43002 Tarragona

 

 


 

  

DIRECTORI 2015-2016

DSC00002

Departament d’Antropologia, Filosofia i Treball Social

Facultat de Lletres de Tarragona

Universitat Rovira i Virgili

Av. Catalunya, 35. 43002 Tarragona

 

Tel. 977559748 / Fax. 977299468     [Veure a Google Maps]

 

ALFABÈTIC DE COGNOMS

 

COGNOMS

NOM

ADREÇA CORREU

TELÈFON

Abellán Hernández

Elisa

elisa.abellan@urv.cat

977 55 8036

Aguadé López

Laura

laura.aguade@urv.cat

977 55 8318

Andreu Tomàs

Agustín

agusti.andreu@urv.cat

977 29 9452

Anleu Hernández

Claudia Maria

claudiamaria.anleu@urv.cat

977 55 8036

Armengol Armengol

Maria Dels Àngels

mangels.armengol@urv.cat

977 55 8318

Bodoque Puerta

Yolanda

yolanda.bodoque@urv.cat

977 55 9592

Cardenas Morell

Neus

neus.cardenas@urv.cat

977 55 8360

Comas D'Argemir Cendra

Maria Dolors

dolors.comasdargemir@urv.cat

977 29 9453

Comelles Esteban

José Maria

josepmaria.comelles@urv.cat

977 55 8148

Cover

Ilaria

ilaria.cover@urv.cat

 

Cubells Bartolomé

Maria Ramon

mariaramon.cubells@urv.cat

977 55 9590

Deusdad Ayala

Blanca

blanca.deusdad@urv.cat

977 55 8358

Brigidi

Serena

mserena.brigidi1@urv.cat

977 55 8148

Di Giacomo

Susan M

susanm.digiacomo@urv.cat

977 29 9478

Egbe Egbe

Manfred

manfred.egbe@urv.cat

 

Forns Fernández

Maria Victòria

mariavictoria.forns@urv.cat

977 55 8036

García Moreno

Cristina

cristina.garcia@urv.cat

977 55 8360

Gracia Arnáiz

Maria Isabel

mabel.gracia@urv.cat

977 55 9578

Javega Bernad

Maria Neus

neus.javega@urv.cat

 

Marta Prieto

Pedro Fernando

pedro.marta@urv.cat

977 55 9770

Martínez Hernáez

Angel

angel.martinez@urv.cat

977 55 8139

Martorell Vidal

Núria

nuria.martorellv@urv.cat

977 55 9748

Maza Gutierrez

Gaspar

gaspar.maza@urv.cat

977 55 8863

Moreras Palenzuela

Jorge

jordi.moreras@urv.cat

977 29 9594

Muela Ribera

Juan

juan.muela@urv.cat

977 55 8139

Navarro Lliberato

Jordi

jordi.navarro@urv.cat

977 55 8318

Offenhenden -

Maria

maria.offenhenden@urv.cat

 

Perelló Bargalló

Josefa

josefa.perello@urv.cat

977 55 8633

Prat Caros

Juan

joan.prat@urv.cat

977 55 9576

Puig Cruells

Carmina

carmina.puig@urv.cat

977 55 8633

Pujadas Muñoz

Joan Josep

joanjosep.pujadas@urv.cat

977 55 9579

Ricco

Isabella

isabella.ricco@urv.cat

 

Gutiérrez Esquembri

Paqui

paqui.gutierrez@urv.cat

977 55 9748

Roca Girona

Jordi

jordi.roca@urv.cat

977 55 8183

Roda Aixendri

Roberto

roberto.roda@urv.cat

977 55 9591

Romaní Alfonso

José Oriol

oriol.romani@urv.cat

977 55 9577

Salvat Salvat

Olga

olga.salvat@urv.cat

977 55 8036

Soronellas Masdeu

Maria Montserrat

mariamontserrat.soronellas@urv.cat

977 55 8731

Torrens Bonet

Ramona

ramona.torrens@urv.cat

977 55 8318

Vallverdú Vallverdú

Jaime

jaime.vallverdu@urv.cat

977 29 9477

Ventura Garcia

Laia

laia.ventura@urv.cat

 

Zafra Aparici

Eva

eva.zafra@urv.cat

977 55 8633

Zubimendi Martínez

Julián

julian.zubimendi@urv.cat

977 55 9593

 

© dafits - Departament d'Antropologia, Filosofia i Treball Social